Podążając za trendami – nowa linia produkcyjna, nowy magazyn

To gorący okres dla firmy Auto-Starter. Nowi pracownicy, nowy podział asortymentu i przede wszystkim nowa linia produkcyjna oraz kolejny magazyn w Lubichowie, które mieliśmy okazję zwiedzić.

A przecież dopiero co, bo 3 lata temu, wizytowaliśmy nowo otwartą siedzibę firmy w Gdańsku przy ul. Michałki. O to, czym podyktowany jest tak dynamiczny rozwój, spytaliśmy Tomasza Kaszubowskiego, dyrektora zarządzającego.
– Wraz ze znacznym przyrostem zatrudnienia, zauważalnym szczególnie od 1998, oraz wprowadzaniem coraz to nowych produktów siedziba w Gdańsku przy ul. Wosia Budzysza przestała spełniać nasze potrzeby – mówi Tomasz Kaszubowski, dyrektor zarządzający. – 2500 m2 powierzchni magazynowej zamienione zostały na 5000 m2 w naszej obecnej siedzibie. Zwiększona została również przestrzeń biurowa dla pracowników, których obecnie jest 67. Nowe warunki lokalowe wpłynęły na polepszenie komfortu ich pracy.
[gallery] [/gallery]
Pretekstem do wizyty w Lubichowie było otwarcie nowej linii produkcyjnej. Razem z innymi przedstawicielami prasy branżowej mogliśmy przyjrzeć się z bliska, jak powstają podzespoły do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych, motocykli, a nawet jednostek pływających – głównie alternatory i rozruszniki, w których firma się specjalizuje. Na asortyment składa się ponad 12 000 produktów, które odpowiadają blisko 200 000 referencji. To niezwykle bogata oferta, której wyróżnikiem na tle konkurencji jest – na co zwraca uwagę Tomasz Kaszubowski – optymalny...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet