Oryginalne Części dla niezależnych warsztatów

Program NORA działa na obszarze Europy od 2005 roku i jest skierowany do warsztatów niezwiązanych bezpośrednio z markami koncernu VW. To program partnerski, który oferuje podmiotom niezależnym możliwość zakupu Oryginalnych Części Volkswagena na preferencyjnych warunkach. Liczne korzyści zapewnione jego uczestnikom sprawiają, że ich grono stale rośnie.

Program NORA opiera się na współpracy pomiędzy autoryzowanym partnerem serwisowym i niezależnym warsztatem naprawczym, a dotyczy oferowania i dostarczania Oryginalnych Części koncernu Volkswagen niezbędnych do napraw oraz zapewnienia wsparcia technicznego. Decydując się na uczestnictwo w programie NORA, warsztat niezależny uzyskuje:
- stały dostęp do Oryginalnych Części koncernu Volkswagen z krótkim terminem dostawy,
- opiekę wykwalifikowanego personelu oraz wsparcie techniczne przy naprawach,
- dostęp do specjalistycznych narzędzi.
[img_full]18082|[/img_full]
I oczywiście preferencyjne warunki handlowe, dostępne już od początku współpracy.

Dla kogo?
Do programu NORA może przystąpić każdy niezależny warsztat, który w ramach prowadzonej działalności gospodarczej wykonuje naprawy samochodów zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności (PKD) 45.20.Z lub 50.20.A – konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Dodatkowo konieczne jest podpisanie oświadczenia, że zakupione Oryginalne Części będą wykorzystywane do napraw i/lub obsługi samochodów w ramach prowadzonej działalności, a nie do dalszej odsprzedaży...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet