Ekonomiczne przygotowanie do sezonu

Sezon jesienno-zimowy to czas, gdy szczególnego znaczenia nabierają takie elementy wyposażenia samochodu, jak akumulatory, wycieraczki, zimowe płyny do spryskiwaczy, filtry kabinowe czy żarówki. To m.in. od ich sprawności uzależnione jest bezpieczeństwo podróży, dlatego tak ważny jest dobór wysokiej jakości części. Warto pomyśleć o linii Economy koncernu Volkswagen, czyli optymalnym połączeniu ceny i wysokiej jakości.

W ofercie Volkswagena, obok dużego wyboru Części Oryginalnych i Oryginalnych Części na Wymianę, pojawiły się Części Economy – przeznaczone dla samochodów starszych niż 5 lat. To właśnie ich właściciele coraz chętniej wiążą się z niezależnymi warsztatami serwisowymi i to właśnie oni zwracają uwagę przede wszystkim na jedną wartość – cenę. Dzięki Częściom Economy warsztaty serwisowe mają szansę zaproponować w tym segmencie rynku konkurencyjne ceny wsparte kompetencjami globalnych marek. Warto pamiętać, że znaczenie tej grupy docelowej rośnie wraz ze stale wzrastającym średnim wiekiem samochodów poruszających się po drogach. Części Economy charakteryzują się korzystną ceną i wysoką jakością, a fakt, że są firmowane przez koncern Volkswagen, podkreśla ich trwałość i niezawodność.

Skąd ta oszczędność?
Części Oryginalne i Oryginalne Części na Wymianę są identyczne z częściami seryjnymi. Części Economy także pochodzą z koncernu VW, tyle że inteligentne dopasowanie ich specyfikacji pozwala obniżyć cenę o ok. 25%. To dopasowanie opiera się na:
- modyfikacji cech konstrukcyjnych,
- dopasowaniu zastosowanych materiałów,
- zmniejszeniu różnorodności wariantów.

Oszczędność kosztów jest tu uzyskiwana bez rezygnacji z bezpieczeństwa i funkcjonalności.

Tańsze, ale równie bezpieczne
Właściciel samochodu wybranej marki koncernu Volkswagen jest przyzwyczajony do produktów spełniających najwyższe wymagania jakościowe, dlatego również Części Economy dopuszczane są do produkcji dopiero po dogłębnej analizie potrzeb, odnalezieniu optymalnych rozwiązań i szczegółowych...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet