Jesienią zadbaj o czystość w swoim warsztacie

Kwestia utrzymania czystości to priorytet w każdym warsztacie samochodowym. Specyfika pracy sprawia, że mamy tu do czynienia z wieloma trudnymi do usunięcia zanieczyszczeniami, takimi jak olej silnikowy, smary i inne tłuste zabrudzenia. Zdarzają się też konwencjonalne zabrudzenia, które wymagają odkurzania.

Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt, który sprawi, że nasz warsztat będzie zawsze czysty i schludny. Z pewnością zostanie to docenione przez klientów oraz podniesie komfort pracy. Tej jesieni firma Kärcher proponuje profesjonalistom atrakcyjne urządzenia w promocyjnej ofercie. Promocyjne modele można nabyć od początku października do końca grudnia.
[gallery] [/gallery]
Czyszczenie pod ciśnieniem
Czyszczenie ciśnieniowe znajduje swoje zastosowanie w warsztatach samochodowych ze względu na skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń, w tym olejowych i tłustych, jakie spotykamy w tej branży. W promocji jesiennej urządzeń marki Kärcher znalazły się bardzo atrakcyjne modele i to zarówno z podgrzewaniem wody, jak i bez niego.
Warsztatom samochodowym bez obaw można polecić dwa z promocyjnych urządzeń: HD 6/16-4M Plus oraz HD 7/18 C Plus. Pierwsze z nich wyposażone jest w mocny, 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik jednofazowy chłodzony powietrzem. Maszyna ma system dozowania środków czyszczących Switch Chem, który pozwala płynnie zmieniać jeden środek czyszczący na drugi. W promocji dostępna jest w zestawie z pianownicą i 20 l środka RM 31 eco!efficiency, który usuwa silne zabrudzenia olejowe i mineralne, smary, żywice i smołę, czyli właśnie te, z którymi mamy do czynienia w warsztacie.
Drugie z rekomendowanych urządzeń to maszyna, którą łatwo możemy przemieszczać po całym warsztacie. Urządzenie wyposażone jest w mocny...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet