Odpady – bezproblemowy odbiór

W poprzednich wydaniach przedstawiliśmy Państwu CBR BIO, czyli elektroniczny program do obsługi gospodarki odpadami. W tym numerze kontynuujemy temat, analizując go bardziej szczegółowo.

CBR BIO powstał po to, aby usprawnić komunikację między klientem Bio Service oraz operatorem logistycznym, w tym przypadku firmą odbierającą odpady. Dzięki programowi nastąpiły automatyzacja tworzenia zgłoszeń oraz ujednolicenie ich składania. Po wprowadzeniu zgłoszenia klient otrzyma numer zgłoszenia. Przy każdej zmianie statusu zamówienia zmieni się jego nazwa na odpowiednio – zgłoszenie utworzone, nowe, oczekujące na potwierdzenie, przyjęte, zrealizowane oraz odrzucone. Program umożliwia zawarcie różnych usług w jednym miejscu, bez konieczności logowania się do innych aplikacji. Takie rozwiązanie zostało stworzone w celu uproszczenia procesu odbioru odpadów, a także szybkiej realizacji otrzymanych zgłoszeń.
Klient, który już korzysta z IC Katalogu Online i ma podpisaną umowę w Bio Service, będzie miał automatyczny dostęp do CBR BIO. Osoba, która nie...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet