Od 200 do 700% wyższa ochrona – filtry kabinowe micronAir

Filtry kabinowe to istotny element układu wentylacji i klimatyzacji wnętrza pojazdu. Nie tylko zapewniają odpowiedni obieg powietrza w kabinie i zapobiegają parowaniu szyb, ale przede wszystkim oczyszczają wpływające do kabiny powietrze w niemalże 100%, chroniąc pasażerów od pyłków roślinnych oraz od pyłu, brudu i cząsteczek gazów spalinowych.

Ponieważ filtry kabinowe w dużym stopniu decydują o bezpieczeństwie podróżnych – nie tylko alergików – zarówno eksperci motoryzacyjni, jak i pracownicy służby zdrowia zalecają ich wymianę co 15 000 km, nie rzadziej jednak niż raz do roku. Najlepszym okresem na wymianę filtra kabinowego jest wiosna.
Przy wymianie filtrów należy zwrócić uwagę na ich oryginalną jakość. Filtry kabinowe micronAir z Corteco są przystosowane do konkretnych modeli pojazdów i instalowane w prawie 2/3 wszystkich nowych pojazdów na całym świecie. Corteco, jako członek Grupy Freudenberg, ma wyłączny dostęp do oryginalnych filtrów kabinowych micronAir, które zostały opracowane i wyprodukowane na oryginalnym sprzęcie i zgodnie ze specyfikacją...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet