Do obsługi gospodarki odpadami – CBR BIO

Projekt Bio Service wdrożył nowy program do obsługi gospodarki odpadami. Nazywa się CBR BIO, a powstał po to, aby usprawnić komunikację między klientem Bio Service a operatorem logistycznym, w tym przypadku – dedykowaną firmą odbierającą odpady.

Dzięki programowi CBR BIO nastąpiła automatyzacja tworzenia zgłoszeń oraz ujednolicenie ich składania. Po wprowadzeniu zgłoszenia klient otrzyma numer zgłoszenia. Przy każdej zmianie statusu zamówienia zmieni się nazwa na: zgłoszenie utworzone, nowe, oczekujące na potwierdzenie, przyjęte oraz odrzucone. Prezentowany program umożliwia zawarcie różnych usług w jednym miejscu, bez konieczności przelogowywania się do innych aplikacji. Takie rozwiązanie zostało stworzone specjalnie dla klienta Inter Cars w celu uproszczenia procesu odbioru odpadów, a także szybkiej realizacji otrzymanych zgłoszeń.
Klient, który już korzysta z IC_Katalogu ONLINE i ma podpisaną umowę w Bio Service, ma automatyczny dostęp do CBR BIO. W przypadku klienta, który nie korzysta z IC_Katalogu ONLINE, ma dostęp do Bio Service przez link na stronie www.intercars.eu, zakładka EKOLOGIA. Login i hasło klient otrzyma w tym wypadku indywidualnie.
Po zalogowaniu się do programu CBR BIO klient tworzy zgłoszenie w celu zamówienia usługi odebrania odpadów z warsztatu. Wybiera...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet