Branża warsztatowa potrzebuje NACE CARS

Rozmawiamy z Danem Risleyem, Automotive Service Association President & Executive Director.

[gallery] [/gallery]
- Przed nami kolejna edycja NACE CARS, tym razem w Anaheim w Kalifornii. Edycje 2014/2015 odbyły się w Detroit, zaś w 2013 roku show miał miejsce w Las Vegas. Co spowodowało, że w tym roku wydarzenie odbędzie się na Zachodnim Wybrzeżu?

Kalifornia to świetne miejsce dla konferencji czy wystaw takich jak nasza. Dodatkiem do ciekawego programu jest dla naszych gości możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym, bo wizytę na konferencji można połączyć z krótkimi wakacjami i skorzystać z takich atrakcji jak Disneyland, Hollywood, nasze słynne plaże oraz wiele innych. Co więcej, branża warsztatowa na Zachodnim Wybrzeżu potrzebuje NACE CARS. W samej Kalifornii jest ponad 30 tysięcy warsztatów samochodowych.

- Jak oceniacie dwie ostatnie imprezy, które odbyły się w Detroit? Jak można je podsumować?
NACE CARS 2014 zanotował niemal dwukrotny wzrost w stosunku do wydarzenia z 2013 roku. Natomiast edycja z 2015 roku była tylko nieznacznie większa od poprzedniej. Przyrost uczestników nie był tak duży, jak oczekiwaliśmy.
Dostaliśmy bardzo ważną lekcję – organizowanie NACE CARS w tym samym mieście dwa lata z rzędu nie jest dobrym rozwiązaniem i może nieco spowolnić nasz rozwój, a tego nie chcemy. Detroit oceniamy bardzo dobrze, ale teraz jest czas na inne miasto.

- NACE CARS to imprezy...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet