Profesjonalne klucze udarowe Berner

Jednym z podstawowych narzędzi używanych w każdym warsztacie mechanicznym jest bez wątpienia pneumatyczny klucz udarowy. Jest to narzędzie, które świetnie sprawdza się zarówno przy montażu, jak i demontażu śrub.

Odpowiednio dobrany do rozmiarów śruby klucz zdecydowanie ułatwia pracę, zapewniając również bezpieczeństwo jego użytkownikowi. Zasada działania urządzenia oparta jest na zasadach pneumatyki, czyli przekazywaniu energii za pomocą sprężonego powietrza. W ten sam sposób odbywa się sterowanie – za pomocą czynnika roboczego, jakim jest powietrze. Układy sterowania składają się z 3 części: przygotowania powietrza, sterowania oraz części wykonawczej.
Używanie narzędzia, jakim jest klucz pneumatyczny, niesie ze sobą wiele zalet. Należą do nich: łatwość obsługi, łatwość sterowania, jak również brak iskrzenia. Cechy te zapewniają użytkownikowi wysoki poziom bezpieczeństwa oraz ergonomię pracy. Istnieje niewielkie ryzyko odniesienia jakichkolwiek obrażeń, jeżeli użytkuje się urządzenie zgodnie z instrukcją....

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet