Wybieramy kasę fiskalną – to naprawdę musisz wiedzieć!

Od 1 marca 2015 roku w każdym warsztacie samochodowym czy serwisie ogumienia musi pojawić się kasa fiskalna. Z wyborem odpowiedniego urządzenia nie warto zwlekać do ostatniej chwili. Jego zakup to dopiero początek – każdy nowy podatnik musi w wyznaczonym terminie zdążyć zafiskalizować kasę i dopełnić wszelkich formalności w urzędzie skarbowym.

Tym podatnikom, którzy dotychczas nie korzystali z kas fiskalnych, wszystko może wydawać się bardzo skomplikowane – nie należy się jednak tego obawiać. Pamiętajmy, że można liczyć na wsparcie autoryzowanych dystrybutorów kas renomowanych producentów, którzy chętnie pomogą w dopełnieniu obowiązków wynikających z nowych przepisów.
Już teraz warto rozejrzeć się za lokalnym dealerem urządzeń fiskalnych. Wybór firmy z okolicy to oszczędność czasu, łatwy dostęp do materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów. To również wsparcie przy programowaniu urządzenia oraz pewność, że zarówno w przypadku planowanych przeglądów, jak i ewentualnych napraw serwisant szybko i sprawnie zajmie się obsługą urządzenia.
Ceniony polski producent kas fiskalnych Posnet Polska S.A. posiada szeroką sieć dystrybucji kas fiskalnych, która liczy ok. 2000 punktów na terenie całego kraju. Zakup urządzenia fiskalnego u autoryzowanego dystrybutora gwarantuje obsługę przez pracowników, którzy przeszli odpowiednie szkolenia i mają wysokie kwalifikacje.

Najlepsza kasa dla mechanika
Wybierając kasę fiskalną do warsztatu samochodowego, warto poszukać urządzenia...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet