Najlepsi polscy szkoleniowcy do dyspozycji

ICRC (International College of Refinish Competence) jest jedną z największych i najnowocześniejszych placówek szkoleniowych na świecie, która przez lata istnienia przeszkoliła w zakresie lakiernictwa już ponad 20 tys. osób z całego świata.

Centrum powstało w 2001 roku w oparciu o koncepcję funkcjonujących już ośrodków szkoleniowych u naszych zagranicznych partnerów.
- Idea powstania centrum szkoleniowego zrodziła się 15 lat temu z potrzeby rynku, który w latach 90. zaczął się bardzo szybko zmieniać. Na nowym rynku pojawiały się nowoczesne produkty do lakiernictwa samochodowego, natomiast nie było dotychczas w Polsce żadnej szkoły, która podjęłaby się szkolenia potencjalnych lakierników. Wszyscy dostawcy lakierów działali na zasadzie nieuporządkowanego systemu. ICRC jako pierwsze zaproponowało szkolenia praktyczne dla profesjonalistów, a nie tylko i wyłącznie prezentacje. Koncentrowaliśmy się na szkoleniach w zakresie aplikacji lakieru oraz na poprawnym przygotowaniu powierzchni lakierowanej, będącej kluczem do sukcesu w zakresie poprawnego lakierowania – wspomina Sylwester Tutko, dyrektor ICRC.

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet