Podzespoły są coraz mniejsze, bardziej delikatne i... awaryjne

Popularność targów ReMaTec dowodzi, że rynek regeneracji podzespołów samochodowych nie tylko ma się dobrze, ale wręcz intensywnie się rozwija. Tego samego zdania jest Teodor Myszkowski – właściciel firmy Teo Motors, która zajmuje się regeneracją automatycznych skrzyń biegów.

„Zregenerowaliśmy ponad 10.000 automatycznych skrzyń biegów” – głosi hasło na stronie internetowej firmy. Jak wiele podobnych, prężnie działających dziś firm, tak i ta powstała na fundamencie młodzieńczych marzeń. Jednak nie wszystkim starcza silnej woli, aby marzenia te przekuć w sukces. Udało się to naszemu rozmówcy, który mechaniką, a zwłaszcza skrzyniami biegów, interesował się od dzieciństwa.
[gallery] [/gallery]
Praca dla osób trzecich nie była spełnieniem jego ambicji, wynajął więc własny warsztat z narzędziami.
- Był rok 1994. Przygotowałem ogłoszenie, małą tablicę reklamową i tak się zaczęło – wspomina. - W ten sposób bawiłem się kilka lat, wciąż myśląc o rozkręceniu własnego biznesu...
Teodor Myszkowski dopiął swego i w roku 2004 przeprowadził się do nowego, własnego warsztatu, zmieniając zarazem nazwę firmy na Teo Motors. W jej rozreklamowaniu pomógł m.in. udział właściciela w sporcie motorowym.
- Wyścigi to moja pasja – mówi i spogląda na półkę zastawioną trofeami. - Udało mi się nawet zdobyć kilka pucharów.
Przez naszego rozmówcę przemawia skromność. Teodor Myszkowski ma kilka tytułów mistrza Polski w wyścigach motocyklowych oraz samochodowych. Również Czech, Słowacji oraz Europy Środkowej – wszystkie wywalczone w latach 1999-2012.
Swoje motocykle i auta wyścigowe przygotowywał w większości własnoręcznie. Nadzór nad wszystkim sprawować lubi również na co dzień, biorąc aktywny udział w procesie regeneracji.
- Co prawda nie jestem w stanie osobiście sprawdzić każdej skrzyni...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet