Przygotowanie powierzchni kluczem do sukcesu

Co jest niezbędne do dokonania pierwszorzędnej naprawy renowacyjnej? Bez wątpienia są to wysokiej jakości produkty lakiernicze odpowiednio dobrane do poszczególnego rodzaju naprawy systemu. Po drugie, potrzebny jest również doświadczony, wykwalifikowany lakiernik. To jednak nie wszystko.

[center] [gallery][/gallery] [gallery][/gallery] [gallery][/gallery] [/center]
Ostatnie testy przeprowadzone przez doradców technicznych marki DuPont Refinish pokazały, że równie ważne jest dobre przygotowanie powierzchni powłoki lakierowej. Z tego względu marka DuPont Refinish doradza swoim klientom również w zakresie produktów do przygotowania powierzchni karoserii. Aby lakiernicy mogli uniknąć najczęściej popełnianych błędów, powinni realizować poszczególne etapy przygotowania powierzchni zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Poznanie podłoża oraz utrzymanie go w czystości
Koniecznym jest, by lakiernik wiedział, z jakim podłożem ma do czynienia, a przynajmniej określił, czy jest to aluminium, czy kompozyt. Przekłada się to bowiem na dobór odpowiednich materiałów do przygotowania powierzchni. Na przykład do szlifowania gołego aluminium lepiej jest użyć drobnoziarnistego papieru. Pozwoli to uniknąć powstania głębokich rys bądź wytworzenia się...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet