Samochód z tapicerką skórzaną...i co dalej?

Wbrew powszechnie panującej opinii, że tapicerkę skórzaną należy zabezpieczyć po raz pierwszy dopiero po kilku miesiącach użytkowania, najlepsze efekty uzyskuje się, zabezpieczając powierzchnię tapicerki nowej. Tym sposobem zabrudzenia gromadzące się na powierzchni od pierwszego dnia napotykają barierę ochronną.

Dbałość o tapicerkę skórzaną przynosi znakomite rezultaty przez działanie profilaktyczne. Doświadczenie i oferta firmy P.P.H.U. Ottimo, specjalizującej się w zakresie pielęgnacji i renowacji tapicerki skórzanej, spełni wymagania każdego posiadacza takowej w swoim samochodzie.

Skóra = elegancja
Skórzana tapicerka samochodowa to ekskluzywna strona wystroju wnętrza i chociaż nie zawsze jest pierwszej świeżości, to dzięki niej auto postrzegane jest jako to z wyższej półki w stosunku do bliźniaka z tapicerką tekstylną. Jednak skóra – jak każda rzecz zyskująca miano elegancji – wymaga regularnego czyszczenia i zabezpieczania, jak również odpowiedniej kultury użytkowania, a w przypadku uszkodzenia – usunięcia go w taki sposób, aby trwałość wykonanej naprawy była na poziomie zbliżonym do oryginału.
Ofertą P.P.H.U. Ottimo objęte są m.in. produkty włoskiego koncernu chemicznego Fenice, który, współpracując...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet