Innowacyjne polerowanie w dwóch etapach ...trwały efekt bez hologramów

W drugiej połowie 2011 roku firma Ottimo wprowadziła na rynek nowy, dwuetapowy system polerowania OTTIMO Professional Car Polishing, umożliwiający skuteczne niwelowanie szeregu uszkodzeń na powłokach lakierowych. Niewątpliwymi atutami tego systemu są prostota, szybkość pracy i niewielkie zużycie materiałów, co przynosi wymierne korzyści finansowe.

 

Na temat nowego systemu rozmawiamy z p. Łukaszem Grabińskim, technologiem i głównym menedżerem tego projektu.

[img_full]10607|15782|Walizka serwisowa OTTIMO Professional Car Polishing.|right[/img_full]Na czym polega Wasze nowatorskie podejście do tematu polerowania?
Chcąc przedstawić Państwu nasz nowy system dwuetapowego polerowania powłok lakierowych, muszę zaznaczyć, iż jest to nowość na polskim rynku. W Niemczech, Włoszech czy Anglii system znany już jest producentom od kilku lat. Nasze pasty polerskie zostały opracowane z położeniem nacisku na wysoką skuteczność i trwałość procesu polerowania wykonanego w jak najkrótszym czasie. Wysoka jakość systemu została potwierdza przez wiodących producentów, m.in. BMW, Rolls Royce, Lotus czy Aston Martin.
W pierwszej kolejności należy podkreślić prostotę naszego systemu. Nawet osoby nieposiadające doświadczenia mogą poprawnie wykonać operację polerowania. W porównaniu z innymi obecnymi na rynku systemami jest to innowacja oszczędzająca czas i pieniądze, ale przede wszystkim dająca gwarancję doskonałej jakości i trwałości osiągniętego efektu.

Proszę przybliżyć naszym Czytelnikom zasadę działania systemu Ottimo Professional Car Polishing.
Idea tego systemu sprowadza się tak naprawdę do czterech produktów. W pierwszym etapie jest to pasta ścierna OTTIMO Abrasive oraz futro polerskie OTTIMO, natomiast w drugim pasta polerska OTTIMO Finish stosowana z gąbką polerską OTTIMO. Sekretem doskonałego efektu jest współdziałanie tych czterech komponentów systemu.
Pasta ścierna OTTIMO...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet