Rotacyjne pompy wtryskowe Delphi

Delphi od dawna jest uznawany jako światowy lider w innowacji, projektowaniu i produkcji systemów paliwowych. Ich dziedzictwo sięga legendarnej marki CAV oraz pompy rzędowej i słynnej pompy DPA - najlepiej sprzedającej się pompy rotacyjnej na świecie.

Obie, jak na tamte czasy, były rewolucyjne. Ustanawiały nowe standardy w zakresie niezawodności i mocy. Chociaż technologie te zostały stopniowo zastąpione, nadal istnieje znacząca liczba pojazdów na całym świecie wyposażonych zarówno w pompy rzędowe, jak i DPA.

DPA
Pompa wtryskowa DPA zawiera bardzo czuły rozdzielacz w całym zakresie prędkości. Jest to kompaktowa, samodzielna jednostka do wysokoobrotowych, wielocylindrowych silników Diesla o pojemności do 2 litrów (122in3) na cylinder. Jest to stosunkowo prosta konstrukcja, która nie zawiera łożysk tocznych, przekładni czy mocno napinających sprężyn. Liczba pracujących części nieznacznie wzrasta wraz ze wzrostem liczby cylindrów silnika.


DPS
Pompa DPS, podobnie jak DPA, montowana jest do silników wysokoobrotowych Diesla o pojemności do 2 litrów na cylinder w silnikach z dwoma, trzema, czterema i sześcioma cylindrami. Wszystkie wewnętrzne części smarowane są olejem napędowym, a korpus pompy utrzymywany jest pod ciśnieniem, aby uniemożliwić przedostanie się brudu lub innych ciał obcych z zewnątrz. Może być przeznaczona do silników z wtryskiem bezpośrednim lub pośrednim oraz wyposażona w szereg opcji, aby zapewnić wydajność dla wielu różnych wymagań silnika, w tym kontrolę doładowania w silnikach turbodoładowanych.

DP200
Pompa wtryskowa DP200 przeznaczona jest do silników dwu-, trzy-, cztero- i sześciocylindrowych z wtryskiem bezpośrednim do 33 KM na cylinder. Skierowana jest ona przede wszystkim na rynek przemysłowy i rolny....

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet