Targi GasShow 2011

– rozmowy o gazie. Samochodów jeżdżących na LPG i CNG jest coraz więcej nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, dlatego drugie targi GasShow zgromadziły największe firmy w Europie, zajmujące się tymi alternatywnymi paliwami do naszych pojazdów. Chęć poznania konkurencji czy prezentacji swojego produktu przyczyniły się do tego, iż osobom zwiedzającym targi mogły przypaść do gustu.

- Uczestniczymy w targach GasShow po raz drugi, wcześniej wystawialiśmy się na Forum Gazowym organizowanym corocznie w hotelu Victoria – mówi Anna Kaminik-Michalczak z firmy Auto-Gaz Centrum. - Nasza firma od 15 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją samochodowych instalacji gazowych. Jesteśmy właścicielami marek ZENIT i COMPACT. Targi GasShow traktujemy jako spotkanie branży i okazję do prezentacji własnej firmy. Rynek paliwowy jest bardzo elastyczny, ponieważ gaz jest bardziej ekologiczny. Jego udział w rynku będzie rósł.
[center][gallery][/gallery] [gallery][/gallery] [gallery][/gallery] [gallery][/gallery] [/center]
Największy nacisk prezentujące się na targach firmy położyły na pokazanie przewagi LPG nad benzyną, głównie od strony ekologii. Wszyscy zgodnie potwierdzali, iż LPG i CNG są bardziej ekologiczne niż tradycyjne paliwa. Monika Wojtal z firmy LTA Polonia, która jako swoje hasło przewodnie wypowiada zdanie „Zróbmy krok w stronę czystszego środowiska” uważa, że CNG jest paliwem przyszłościowym, które może przyczynić się do powolnego wypierania benzyny z użytku. Z drugiej strony, aby instalacje LPG były rzeczywiście bardziej ekologicznie, potrzebne jest odpowiednie przeszkolenie warsztatów, o którym wspomina Wojciech Piekarski, dyrektor marketingu firmy AC S.A.

- Szkolenie...

Reklama w Świecie Opon

Raport warsztatowy

Zapisz się, aby otrzymywać regularnie "Raport Warsztatowy"

Twój e-mail

Zamów prenumeratę

Projekt i realizacja:
2007-2012 GlobalVanet